Reference

Logo_WALTER_cmyk

Walter

"Děkujeme za profesionální a rychlou spolupráci."

Marketingové oddělení

Logo - ÚSKVBL

Ústav pro státní kontrolu veterinárních biopreparátů a léčiv

"Děkujeme za skvělou spolupráci a pořízení snímků ÚSKVBL pomocí dronu, které budou použity jak v připravované publikaci o ÚSKVBL, tak ve webové prezentacaci a v dalších materiálech, které ÚSKVBL zveřejňuje. Oceňujeme zejména vstřícnost při jednáních a vysokou profesionalitu. Těšíme se na další případnou spolupráci."

Ředitel ÚSKVBL

Letohrad

Vínokošt

"Rád doporučím firmu DronSilLa pro případné zájemce pro fotodokumentaci z akce či natáčení s kamerou nebo nádherné letecké záběry dronem.
Sami se můžete přesvědčit viz ukázka videa z Letohradského vínokoštu. Oceňuji profesionální přístup, flexibilitu s jakou jsme společně domluvili vše tak, aby výsledný požadovaný efekt (prezentační video) byl přesně podle našich představ a možná i kousek více."
Martin Fogl, Letohrad / www.vinokost.cz.

Podnikavky 3 (DSC_0192)

Podnikavé ženy ve Mlejnech

"Velice děkujeme Dronsilla za skvělé fotky a video z pardubické akce Podnikavky ve Mlejnech. Ocenili jsme příjemný a vstřícný přístup a komunikaci, spolehlivost a rychlost dodání. Zároveň jsme o děvčatech na akci ani nevěděly, přestože se každé účastnici věnovala zvlášť, nikoho nezapomněla zdokumentovat a věnovat mu svou pozornost. Velice doporučujeme, je to skvělé mít s sebou profesionální tým, fotografie a video nám slouží jako důležitá vzpomínka i prezentační a marketingový nástroj."
spolek Podnikavé ženy z Pardubického kraje

DJI_0114

Gymnázium Jana Blahoslava

"Byli jsme velmi spokojeni s profesionální prací této firmy při pořizování leteckých fotografií a videa."
Ing. Ivana Čermáková
ředitelka Gymnázium Jana Blahoslava Ivančice

Lipka

Lipka

"Příjemný a profesionální přístup během akce, pečlivé zpracování dat, bezproblémová a vstřícná komunikace."
Mgr. et Mgr. Markéta Hájková
Administrativní, PR a pedagogická pracovnice

Otevřená zahrada (DJI_0970)

Otevřená zahrada

"Děkujeme za příjemnou spolupráci s Dronsilla a natáčení v Otevřené zahradě. Práce byla rychlá a kvalitní. Záběry a následné video dělá stále radost nám i veřejnosti."
Martina Joachim
PR a komunikace

KESI (S0336072 - kopie)

Pekařství KESI

"Spolupráce s Laďkou a Silvou z DronSilLa byla výborná. Skvělá organizace, nápady, foto i videodokumentace perfektní, rychlá doba dodání. Rozhodně mohu doporučit."
Libor Kepák, Pekařství KESI Vranovice